top of page
b7G7A6921_edited.png

O nás

Espritcentrum Partizánske

Náš zákazník je našou prioritou, preto je celá naša snaha a pozornosť zameraná práve na neho. Dúfame, že budete s ponukou služieb spokojní. Akékoľvek pripomienky samozrejme uvítame.

b7G7A6409.jpg

Naša budova Espritcentrum vznikla v roku 2007 na základe myšlienky poskytovania komplexných medicínsko - estetických služieb na kvalitatívne vyššej úrovni ako bolo dovtedy v Partizánskom zvykom. Poskytovanie zdravotnej starostlivosti je založené na budovaní vynikajúcej vzájomnej spolupráce medzi lekárňou ORCHIDEA, výdajňou zdravotníckych potrieb ZEA, lekármi, medicínskymi a estetickými službami, masážnymi a wellness službami - nachádzajúcimi sa v našej budove Espritcentrum a samozrejme aj budovaní dobrých vzťahov s ostatnými poskytovateľmi zdravotnej starostlivosti nielen v celom meste, 

ale aj na celom Slovensku.

Manželia Alžbeta a Stanislav Kasaloví už od roku 2006 - kedy sa budova začala prestavovať - "tvrdo makajú", aby v maximálne možnej miere poskytovali čo najlepšie služby pacientom aj návštevníkom budovy v súlade s najlepším vedomím a svedomím. 

 

Naším heslom je spraviť pre pacienta všetko čo sa dá, aby sme vyriešili pacientov problém; samozrejmosťou je:

  • objednávka liekov telefonicky, e-mailom, sms - správou, príp. cez dostupné sociálne a objednávkové siete

  • poradenské služby ohľadom liekov, liečby, zdravotníckych pomôcok

  • zapožičiavanie zdravotníckych pomôcok - polohovateľné postele, invalidné vozíky, kyslíkový koncentrátor, toaletné kreslo, chodúľku, toaletný stolík a pod.

  • bezplatný dovoz liekov aj zdravotníckych pomôcok na požiadanie v rámci partizánskeho a bánovského okresu až domov

k7G7A6769.jpg
esprit-1.jpg

Ako jedna z mála lekární v širokom okolí sa lekáreň Orchidea vo svojom galenickom laboratóriu zameriava na širokú škálu prípravy individuálne pripravovaných liečivých prípravkov.

 

Meranie krvného tlaku a biochemických parametrov - cukru, cholesterolu a s tým spojené poradenstvo využívajú pacienti už celé roky.  

 

Staráme sa tiež o výučbu ďalších generácií farmaceutov. Desiatky študentov stredných aj vysokoškolských zdravotníckych a farmaceutických odborov absolvovali povinnú študijnú prax v lekárni Orchidea a výdajni ZP ZEA - lekáreň Orchidea získala štatút Excelentnej lekárne. Viacerí z nich zostali u nás pracovať celé roky, príp. pracujú dodnes. 

Svoje služby neustále rozširujeme a skvalitňujeme. Naša rodina sa neustále rozširuje aj o nových poskytovateľov zdravotnej starostlivosti - najnovšie o skvelého fyzioterapeuta Lukáša Kasalu, ktorý svojím štúdiom na lekárskej fakulte Univerzity Karlovej v Prahe u najväčších európskych kapacít v oblasti fyzioterapie a následným uplatnením svojich vedomostí a schopností nielen pri terapii svojich pacientov, ale aj výučbou ďalších generácií fyzioterapeutov významne prispieva ku skvalitneniu tejto profesie na Slovensku. Viac o ňom si môžete prečítať na jeho webových stránkach www.fyzioterapia-kasala.sk

Čo všetko u nás nájdete?

k7G7A6741.jpg

Lekáreň Orchidea


Prekvapí vás rozsiahlymi službami, ústretovým personálom, širokým sortimentom tovaru a liekov a v neposlednom rade aj komfortnými priestormi, moderným a sviežim dizajnom.

z7G7A6669.jpg

Výdajňa zdravotníckych pomôcok ZEA


V ponuke je široký sortiment zdravotníckych a protetických pomôcok a certifikovanej zdravotnej obuvi pre deti aj dospelých.

w7G7A6437.jpg

Relaxcentrum - wellnes

Poskytuje nezabudnuteľný zážitok pre telo aj dušu. Fínska sauna Vás úžasne prehreje, parná sauna Vás osvieži, prevlhčí a zregeneruje priedušky a pokožku na celom tele, vírivka Vám perfektne vymasíruje Váš chrbát a zrelaxuje celé telo.

bottom of page